Keresés

Részletes keresés

Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 21:01:40 828
Mi gyakran megyünk mert győriek vagyunk! :)
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:58:48 827

Nekem nem lesz, mert tele van turistával :-DDD

 

Persze, nem komoly. Tényleg szép. Szeretem ezt a várost.

Előzmény:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:58:11 826
Azszép,a múlt héten voltam,a belváros most csodálatos,egész karácsonyi hangulatom volt! :))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!