Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:58:48 827

Nekem nem lesz, mert tele van turistával :-DDD

 

Persze, nem komoly. Tényleg szép. Szeretem ezt a várost.

A hozzászólás:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:58:11 826
Azszép,a múlt héten voltam,a belváros most csodálatos,egész karácsonyi hangulatom volt! :))
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:52:50 821
Bécs...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!