Keresés

Részletes keresés

Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 21:03:17 830

Nekem yorkiaim vannak akik viszonylag kényes kutyák de nem lettek allergiásak az ACANA-tól.

A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:57:57 825

Azt írják. Lehet, úgy is van. :-)))

Nem tudom, nem próbáltam.

 

Èrdekes az Acanás dolog. Az újat ugyan nem ismerem, de a régire tényleg többen, és szinte azonnal allergizáltak.

Előzmény:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:56:31 824
Igen,de azt írják emberi fogyasztásra alkalmas összetevőkből áll! Pedig az ACANA nem tartalmaz kukoricát,búzát,szóját,az új pedig tiszta ORIJEN! Én 3 féle dolgot adok a kutyáimnak,házikoszt,konzerv,száraz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!