Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:57:57 825

Azt írják. Lehet, úgy is van. :-)))

Nem tudom, nem próbáltam.

 

Èrdekes az Acanás dolog. Az újat ugyan nem ismerem, de a régire tényleg többen, és szinte azonnal allergizáltak.

A hozzászólás:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:56:31 824
Igen,de azt írják emberi fogyasztásra alkalmas összetevőkből áll! Pedig az ACANA nem tartalmaz kukoricát,búzát,szóját,az új pedig tiszta ORIJEN! Én 3 féle dolgot adok a kutyáimnak,házikoszt,konzerv,száraz.
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:52:35 819

Acanára több kutyát ismerek, aki allergiás lett.

Orijent etettem, egyetlen egy forgalmazója van nálunk - az jó. Az, hogy a száraz nekem nem jön be, minél többet tanulok róla, az egyéni dolog.

 

Béna vagyok, nem találom az összetevöket...

 

Az angol/német oldallal ugyanaz a bajom - nem hús...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!