Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 21:33:04 837
te szmajlizhatsz. en nem szmajlizok.
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:53:50 822

Mer' élöben sem úgy csevegünk, hogy kérdezel valamit, és a kezedbe nyomok egy könyvet/újságot.

 

Ez a bajom a linkkel.

 

Oké, neked nem szmájlizom!

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 20:49:54 818
????????????

mi bajod a linkekkel? mindenkinek van vmi dilije. en a szmajlit nem szeretem ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!