|
|
|
|
 |
Rege2
2008-12-15 20:56:31
|
824
|
| Igen,de azt írják emberi fogyasztásra alkalmas összetevőkből áll! Pedig az ACANA nem tartalmaz kukoricát,búzát,szóját,az új pedig tiszta ORIJEN! Én 3 féle dolgot adok a kutyáimnak,házikoszt,konzerv,száraz. |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-12-15 20:52:35
|
819
|
Acanára több kutyát ismerek, aki allergiás lett.
Orijent etettem, egyetlen egy forgalmazója van nálunk - az jó. Az, hogy a száraz nekem nem jön be, minél többet tanulok róla, az egyéni dolog.
Béna vagyok, nem találom az összetevöket...
Az angol/német oldallal ugyanaz a bajom - nem hús... |
|
Előzmény:
 |
Rege2
2008-12-15 20:46:15
|
815
|
| Mondjuk szárazban nagyon jó az ACANA és az ORIJEN. Kivi vagyok mit szólsz e gyártó konzerveihez: www.eaglepack.sk/hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|