Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:53:50 822

Mer' élöben sem úgy csevegünk, hogy kérdezel valamit, és a kezedbe nyomok egy könyvet/újságot.

 

Ez a bajom a linkkel.

 

Oké, neked nem szmájlizom!

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 20:49:54 818
????????????

mi bajod a linkekkel? mindenkinek van vmi dilije. en a szmajlit nem szeretem ...
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:24:30 809

Mert nem vagyoka belinkelés híve. Ezt viszont jónak tartom:

 

http://www.4tappancs.hu/kutya/download/publ35.pdf

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!