Keresés

Részletes keresés

Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:48:17 817
Merre is laksz,már elfeledtem!
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:46:48 816

Nálunk nem tudok róla, hogy lenne, nem találkoztam még "közelröl" vele.

 

 

Előzmény:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:36:14 813
Ha sok pénzem lenne,behoznám az országba az Innova termékeit,a szárazaik és a konzerveik első osztályúak!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!