Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:52:35 819

Acanára több kutyát ismerek, aki allergiás lett.

Orijent etettem, egyetlen egy forgalmazója van nálunk - az jó. Az, hogy a száraz nekem nem jön be, minél többet tanulok róla, az egyéni dolog.

 

Béna vagyok, nem találom az összetevöket...

 

Az angol/német oldallal ugyanaz a bajom - nem hús...

A hozzászólás:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:46:15 815
Mondjuk szárazban nagyon jó az ACANA és az ORIJEN. Kivi vagyok mit szólsz e gyártó konzerveihez: www.eaglepack.sk/hu  
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:41:20 814

No, igen...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!