Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:46:48 816

Nálunk nem tudok róla, hogy lenne, nem találkoztam még "közelröl" vele.

 

 

A hozzászólás:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:36:14 813
Ha sok pénzem lenne,behoznám az országba az Innova termékeit,a szárazaik és a konzerveik első osztályúak!
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:30:43 811

No, igen!

 

Van egy német oldal is, régen nemcsak az ajánlottak voltak fent, hanem a nem ajánlottak leírása is... De letiltották.

www.alle-futterwahrheiten.de

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!