|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-12-15 20:46:48
|
816
|
Nálunk nem tudok róla, hogy lenne, nem találkoztam még "közelröl" vele.
|
|
A hozzászólás:
 |
Rege2
2008-12-15 20:36:14
|
813
|
| Ha sok pénzem lenne,behoznám az országba az Innova termékeit,a szárazaik és a konzerveik első osztályúak! |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-12-15 20:30:43
|
811
|
No, igen!
Van egy német oldal is, régen nemcsak az ajánlottak voltak fent, hanem a nem ajánlottak leírása is... De letiltották.
www.alle-futterwahrheiten.de |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|