Keresés

Részletes keresés

Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:36:14 813
Ha sok pénzem lenne,behoznám az országba az Innova termékeit,a szárazaik és a konzerveik első osztályúak!
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:34:08 812
Sajna a multik keze távolra is elér!
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:30:43 811

No, igen!

 

Van egy német oldal is, régen nemcsak az ajánlottak voltak fent, hanem a nem ajánlottak leírása is... De letiltották.

www.alle-futterwahrheiten.de

Előzmény:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:26:57 810
Nem egyszerű dolgok ezek! Ezen az oldalon szupi tápok és konzervek vannak,sajna kis hazánkban nagyon gyér a választék: www.dogfoodanalyisis.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!