Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:30:43 811

No, igen!

 

Van egy német oldal is, régen nemcsak az ajánlottak voltak fent, hanem a nem ajánlottak leírása is... De letiltották.

www.alle-futterwahrheiten.de

A hozzászólás:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:26:57 810
Nem egyszerű dolgok ezek! Ezen az oldalon szupi tápok és konzervek vannak,sajna kis hazánkban nagyon gyér a választék: www.dogfoodanalyisis.com
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:22:41 808

De azért pl. a csört, szört, patát nem eszik meg...

 

Persze, kell hús + belsöség.

A színhúsból készült kaja se lenne jó.

 

Csak, az EU jogalkotás a hús szó használatát valóban a hús használatához köti.

 

Ugyanez a másik oldalról gond a gabonánál, mert a gyártó nem köteles felsorolni, milyen gabonát tesz bele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!