|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-12-15 20:30:43
|
811
|
No, igen!
Van egy német oldal is, régen nemcsak az ajánlottak voltak fent, hanem a nem ajánlottak leírása is... De letiltották.
www.alle-futterwahrheiten.de |
|
A hozzászólás:
 |
Rege2
2008-12-15 20:26:57
|
810
|
| Nem egyszerű dolgok ezek! Ezen az oldalon szupi tápok és konzervek vannak,sajna kis hazánkban nagyon gyér a választék: www.dogfoodanalyisis.com |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-12-15 20:22:41
|
808
|
De azért pl. a csört, szört, patát nem eszik meg...
Persze, kell hús + belsöség.
A színhúsból készült kaja se lenne jó.
Csak, az EU jogalkotás a hús szó használatát valóban a hús használatához köti.
Ugyanez a másik oldalról gond a gabonánál, mert a gyártó nem köteles felsorolni, milyen gabonát tesz bele. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|