Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 21:31:58 836
egyszerüen nem ertelek. csomo energiat forditasz arra, h minel jobb gyari kajat vegyel, de hust venni es egy labasban összefözni pl rizzsel az mar "munka".
10 perc kb.
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:26:57 810
Nem egyszerű dolgok ezek! Ezen az oldalon szupi tápok és konzervek vannak,sajna kis hazánkban nagyon gyér a választék: www.dogfoodanalyisis.com
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:22:41 808

De azért pl. a csört, szört, patát nem eszik meg...

 

Persze, kell hús + belsöség.

A színhúsból készült kaja se lenne jó.

 

Csak, az EU jogalkotás a hús szó használatát valóban a hús használatához köti.

 

Ugyanez a másik oldalról gond a gabonánál, mert a gyártó nem köteles felsorolni, milyen gabonát tesz bele.

Előzmény:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:17:42 807
De ha azt vesszük a ragadozók is szőröstől-bőröstől eszik az elejtett vadat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!