|
|
|
|
 |
nettomazsola
2008-12-15 21:31:58
|
836
|
egyszerüen nem ertelek. csomo energiat forditasz arra, h minel jobb gyari kajat vegyel, de hust venni es egy labasban összefözni pl rizzsel az mar "munka". 10 perc kb. |
|
 |
Rege2
2008-12-15 20:26:57
|
810
|
| Nem egyszerű dolgok ezek! Ezen az oldalon szupi tápok és konzervek vannak,sajna kis hazánkban nagyon gyér a választék: www.dogfoodanalyisis.com |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-12-15 20:22:41
|
808
|
De azért pl. a csört, szört, patát nem eszik meg...
Persze, kell hús + belsöség.
A színhúsból készült kaja se lenne jó.
Csak, az EU jogalkotás a hús szó használatát valóban a hús használatához köti.
Ugyanez a másik oldalról gond a gabonánál, mert a gyártó nem köteles felsorolni, milyen gabonát tesz bele. |
|
Előzmény:
 |
Rege2
2008-12-15 20:17:42
|
807
|
| De ha azt vesszük a ragadozók is szőröstől-bőröstől eszik az elejtett vadat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|