Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:22:41 808

De azért pl. a csört, szört, patát nem eszik meg...

 

Persze, kell hús + belsöség.

A színhúsból készült kaja se lenne jó.

 

Csak, az EU jogalkotás a hús szó használatát valóban a hús használatához köti.

 

Ugyanez a másik oldalról gond a gabonánál, mert a gyártó nem köteles felsorolni, milyen gabonát tesz bele.

A hozzászólás:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:17:42 807
De ha azt vesszük a ragadozók is szőröstől-bőröstől eszik az elejtett vadat.
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:12:28 804

Hm. Hozzádadott vitamin van?

 

Ja, megvan a gond!!!

Az van rajta, hogy nyúl, pulyka és nem az, hogy nyúlHÙS, pulykaHÙS - ergó az állatok bármilyen része lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!