|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-12-15 20:22:41
|
808
|
De azért pl. a csört, szört, patát nem eszik meg...
Persze, kell hús + belsöség.
A színhúsból készült kaja se lenne jó.
Csak, az EU jogalkotás a hús szó használatát valóban a hús használatához köti.
Ugyanez a másik oldalról gond a gabonánál, mert a gyártó nem köteles felsorolni, milyen gabonát tesz bele. |
|
A hozzászólás:
 |
Rege2
2008-12-15 20:17:42
|
807
|
| De ha azt vesszük a ragadozók is szőröstől-bőröstől eszik az elejtett vadat. |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-12-15 20:12:28
|
804
|
Hm. Hozzádadott vitamin van?
Ja, megvan a gond!!!
Az van rajta, hogy nyúl, pulyka és nem az, hogy nyúlHÙS, pulykaHÙS - ergó az állatok bármilyen része lehet. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|