Keresés

Részletes keresés

Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:17:42 807
De ha azt vesszük a ragadozók is szőröstől-bőröstől eszik az elejtett vadat.
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:14:11 805
Aham,látod az meglehet!
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 20:12:28 804

Hm. Hozzádadott vitamin van?

 

Ja, megvan a gond!!!

Az van rajta, hogy nyúl, pulyka és nem az, hogy nyúlHÙS, pulykaHÙS - ergó az állatok bármilyen része lehet.

Előzmény:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:10:06 802
vadnyúl 34%,pulyka34%,,húsleve25,5%,teljes kiőrlésű tészta5%,ásványi anyagok1%,ligetszépe olaj 0,5%

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!