|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-12-15 20:12:28
|
804
|
Hm. Hozzádadott vitamin van?
Ja, megvan a gond!!!
Az van rajta, hogy nyúl, pulyka és nem az, hogy nyúlHÙS, pulykaHÙS - ergó az állatok bármilyen része lehet. |
|
 |
Rege2
2008-12-15 20:11:39
|
803
|
| A harmadik húsleves akart lenni! :) |
|
A hozzászólás:
 |
Rege2
2008-12-15 20:10:06
|
802
|
| vadnyúl 34%,pulyka34%,,húsleve25,5%,teljes kiőrlésű tészta5%,ásványi anyagok1%,ligetszépe olaj 0,5% |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-12-15 19:59:26
|
799
|
| Most persze sehol nem találok egy összetétel listát. Van esetleg nálad egy konzerv? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|