Keresés

Részletes keresés

Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:10:06 802
vadnyúl 34%,pulyka34%,,húsleve25,5%,teljes kiőrlésű tészta5%,ásványi anyagok1%,ligetszépe olaj 0,5%
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 20:04:01 800
Van,mindjárt meglesem!
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 19:59:26 799
Most persze sehol nem találok egy összetétel listát. Van esetleg nálad egy konzerv?
Előzmény:
Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 19:53:02 794
Én nem találam benne semmi rosszat pedig rohadt kriminális vagyok!!! :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!