|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-12-15 19:59:26
|
799
|
| Most persze sehol nem találok egy összetétel listát. Van esetleg nálad egy konzerv? |
|
A hozzászólás:
 |
Rege2
2008-12-15 19:53:02
|
794
|
| Én nem találam benne semmi rosszat pedig rohadt kriminális vagyok!!! :) |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-12-15 19:27:59
|
785
|
Mo-n nem tudom sajnos, hol kapható...
Szemény szerint a Real Nature nem a "kedvenc" - már nem is emlékszem, mi volt benne, ami ledöbbentett.
A másikat nem ismerem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|