|
|
|
|
 |
harildi76
2008-12-15 19:59:17
|
798
|
| A foxi sima szőrű, nekem meg a szívem az, mert a labik nem jöhettek a lakásba. |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2008-12-15 19:52:14
|
793
|
sima? v drot? a labi helyhiany??? ne hülyeskedj mar! a lakasban egy rongyszönyegnyi helyet foglal, egy jobban sikerült yorki meg beeli az egesz szobat napi 23 oraban ... |
|
Előzmény:
 |
harildi76
2008-12-15 19:48:53
|
791
|
| A labik már csak múlt idő helyhiány miatt sajnos. Foxi viszont lesz jövőre is! Bár az idei tavaszi alom végét ajándékba adtuk, annyira nem kellett senkinek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|