Keresés

Részletes keresés

harildi76 Creative Commons License 2008-12-15 19:59:17 798
A foxi sima szőrű, nekem meg a szívem az, mert a labik nem jöhettek a lakásba.
A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 19:52:14 793
sima? v drot?
a labi helyhiany??? ne hülyeskedj mar! a lakasban egy rongyszönyegnyi helyet foglal, egy jobban sikerült yorki meg beeli az egesz szobat napi 23 oraban ...
Előzmény:
harildi76 Creative Commons License 2008-12-15 19:48:53 791
A labik már csak múlt idő helyhiány miatt sajnos. Foxi viszont lesz jövőre is! Bár az idei tavaszi alom végét ajándékba adtuk, annyira nem kellett senkinek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!