Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 19:56:48 796

Ez egyéni meggyözödésem, hogy


- a gyártás során a száraz 30%kal kevesebb tápanyagot tartalmaz

- mindent kiölnek belöle, amit mesterségesen pótolnak

- a JÒ konzerv kíméletes eljárással készül, ergó a hús+zöldség+szénhidrát kerül benne összepárolásra, és nem adnak hozzá SEMMIT.

- a jó konzerv nem áll el évekig...

 

A száraznak a kutya szemszögéböl (oké, elhangzott a múltkor, hogy rágásra kényszerül) nem találtam egy elönyt se.

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 19:50:54 792
csak aze mondom, mert ugye nekem mindegy micsoda nem szeressem ha gyari, de ha mar gyari akkor miert nem szaraz? ahhoz annyi vizet öntesz amennyit akarsz ...
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 19:46:50 790

Jaj, bocs, lemaradtam!

 

A nedvesség + víztartalmat nehezen tudom különválasztani.

Ugyanis hozzádadott víz (a miénkben) nincs - csak a hús, belsöségek, zöldség saját nedvességtartalma.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!