|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-12-15 19:56:48
|
796
|
Ez egyéni meggyözödésem, hogy
- a gyártás során a száraz 30%kal kevesebb tápanyagot tartalmaz
- mindent kiölnek belöle, amit mesterségesen pótolnak
- a JÒ konzerv kíméletes eljárással készül, ergó a hús+zöldség+szénhidrát kerül benne összepárolásra, és nem adnak hozzá SEMMIT.
- a jó konzerv nem áll el évekig...
A száraznak a kutya szemszögéböl (oké, elhangzott a múltkor, hogy rágásra kényszerül) nem találtam egy elönyt se. |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2008-12-15 19:50:54
|
792
|
| csak aze mondom, mert ugye nekem mindegy micsoda nem szeressem ha gyari, de ha mar gyari akkor miert nem szaraz? ahhoz annyi vizet öntesz amennyit akarsz ... |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-12-15 19:46:50
|
790
|
Jaj, bocs, lemaradtam!
A nedvesség + víztartalmat nehezen tudom különválasztani.
Ugyanis hozzádadott víz (a miénkben) nincs - csak a hús, belsöségek, zöldség saját nedvességtartalma. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|