Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 19:52:14 793
sima? v drot?
a labi helyhiany??? ne hülyeskedj mar! a lakasban egy rongyszönyegnyi helyet foglal, egy jobban sikerült yorki meg beeli az egesz szobat napi 23 oraban ...
A hozzászólás:
harildi76 Creative Commons License 2008-12-15 19:48:53 791
A labik már csak múlt idő helyhiány miatt sajnos. Foxi viszont lesz jövőre is! Bár az idei tavaszi alom végét ajándékba adtuk, annyira nem kellett senkinek.
Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 19:44:13 788
foxi! milyen ritkan latni mostansag... kar erte, fantasztikus kutyak.
labrador meg plane, de ebben elfogult vagyok ...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!