|
|
|
|
 |
Rege2
2008-12-15 19:56:14
|
795
|
| Ez így van,a sima húsnak is 70% a nedvesség tartalma! |
|
 |
nettomazsola
2008-12-15 19:50:54
|
792
|
| csak aze mondom, mert ugye nekem mindegy micsoda nem szeressem ha gyari, de ha mar gyari akkor miert nem szaraz? ahhoz annyi vizet öntesz amennyit akarsz ... |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-12-15 19:46:50
|
790
|
Jaj, bocs, lemaradtam!
A nedvesség + víztartalmat nehezen tudom különválasztani.
Ugyanis hozzádadott víz (a miénkben) nincs - csak a hús, belsöségek, zöldség saját nedvességtartalma. |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2008-12-15 19:45:06
|
789
|
| meg nem valaszoltal; hany szazalek a konzerv viz tartalma? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|