Keresés

Részletes keresés

Rege2 Creative Commons License 2008-12-15 19:56:14 795
Ez így van,a sima húsnak is 70% a nedvesség tartalma!
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 19:50:54 792
csak aze mondom, mert ugye nekem mindegy micsoda nem szeressem ha gyari, de ha mar gyari akkor miert nem szaraz? ahhoz annyi vizet öntesz amennyit akarsz ...
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-15 19:46:50 790

Jaj, bocs, lemaradtam!

 

A nedvesség + víztartalmat nehezen tudom különválasztani.

Ugyanis hozzádadott víz (a miénkben) nincs - csak a hús, belsöségek, zöldség saját nedvességtartalma.

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 19:45:06 789
meg nem valaszoltal; hany szazalek a konzerv viz tartalma?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!