Keresés

Részletes keresés

harildi76 Creative Commons License 2008-12-15 19:48:53 791
A labik már csak múlt idő helyhiány miatt sajnos. Foxi viszont lesz jövőre is! Bár az idei tavaszi alom végét ajándékba adtuk, annyira nem kellett senkinek.
A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-15 19:44:13 788
foxi! milyen ritkan latni mostansag... kar erte, fantasztikus kutyak.
labrador meg plane, de ebben elfogult vagyok ...
Előzmény:
harildi76 Creative Commons License 2008-12-15 19:31:00 786

Ez egy szívünkhöz szóló topik!

Labradoros, foxis, yorkis család vagyunk és tápellenesek. A kutya (és a macska is) alapjában véve ragadozó, tehát húst neki! Ha óvni akarjuk őket, persze főzve... 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!