|
|
|
|
 |
harildi76
2008-12-15 19:48:53
|
791
|
| A labik már csak múlt idő helyhiány miatt sajnos. Foxi viszont lesz jövőre is! Bár az idei tavaszi alom végét ajándékba adtuk, annyira nem kellett senkinek. |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2008-12-15 19:44:13
|
788
|
foxi! milyen ritkan latni mostansag... kar erte, fantasztikus kutyak. labrador meg plane, de ebben elfogult vagyok ... |
|
Előzmény:
 |
harildi76
2008-12-15 19:31:00
|
786
|
Ez egy szívünkhöz szóló topik!
Labradoros, foxis, yorkis család vagyunk és tápellenesek. A kutya (és a macska is) alapjában véve ragadozó, tehát húst neki! Ha óvni akarjuk őket, persze főzve... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|