|
|
|
|
 |
Rege2
2008-12-15 19:53:02
|
794
|
| Én nem találam benne semmi rosszat pedig rohadt kriminális vagyok!!! :) |
|
 |
nettomazsola
2008-12-15 19:43:07
|
787
|
| biztos vmi real nature volt benne ... |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-12-15 19:27:59
|
785
|
Mo-n nem tudom sajnos, hol kapható...
Szemény szerint a Real Nature nem a "kedvenc" - már nem is emlékszem, mi volt benne, ami ledöbbentett.
A másikat nem ismerem. |
|
Előzmény:
 |
Rege2
2008-12-15 16:52:51
|
784
|
| Szia! Az elsőröl nem találtam semmit a neten de a második nagyon jó! Hol lehet kapni? Nekem még a Real Nature és a Eagle Pack konzerv jön be! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|