|
|
|
|
 |
Rege2
2008-12-15 16:52:51
|
784
|
| Szia! Az elsőröl nem találtam semmit a neten de a második nagyon jó! Hol lehet kapni? Nekem még a Real Nature és a Eagle Pack konzerv jön be! |
|
 |
nettomazsola
2008-12-14 21:45:07
|
781
|
| en nem. de konzervekkel sosem foglalkoztam. |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-12-14 21:15:23
|
780
|
| Kale és Terra Canis konzerveket ismeri valaki? |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2008-12-13 22:44:07
|
779
|
| merthogy nem tipikus magyar neve van. en elegge meglepödtem mikor elöször hallottam. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|