Keresés

Részletes keresés

kismacskáim Creative Commons License 2002-11-24 15:58:15 179
a kékgyöngyvirág mérgező a macskáknak?
Nem hallottam róla!
szerintem a macskáknak ösztönösen tudniuk kell mit rágcsálhatnak a növények közül.

álltalában csak a füvet szokták

A hozzászólás:
Cecil Creative Commons License 1998-12-09 16:39:00 174
En csak azt tudom, hogy annak a macskakajanak, amit a macskak vennenek(sic!),van olyan hatasa, hogy a maccsok vagy kidobjak a taccsot, vagy hasmenest kapnak. Mellesleg ha raszoknak, akkor semmi mast nem hajlandok enni.A szarazkajatol ketlem, hogy hasmenest lehet kapni, de elofordulhat.
Moonchild; igazad van a koplaltatasban, de abban is, hogy nem hagynanak elni, ha egy napot nem ehetnenek.:)

Errol csak az jutott eszembe, hogy miutan a draga maccsunk lemergezte magat kekgyongyviraggal+ majdnem halalan volt, es szigoru dietara kellett fogni, egy alkalmas pillanatban felzabalt majdnem egy teljes doboz szardiniat es meg az olajat is kilefetyelte. Ezek utan vigan tulelte a dolgot,mialatt minket a frasz kerulgetett.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!