|
|
|
|
 |
kismacskáim
2002-11-24 15:58:15
|
179
|
a kékgyöngyvirág mérgező a macskáknak?
Nem hallottam róla!
szerintem a macskáknak ösztönösen tudniuk kell mit rágcsálhatnak a növények közül.
álltalában csak a füvet szokták |
|
A hozzászólás:
 |
Cecil
1998-12-09 16:39:00
|
174
|
En csak azt tudom, hogy annak a macskakajanak, amit a macskak vennenek(sic!),van olyan hatasa, hogy a maccsok vagy kidobjak a taccsot, vagy hasmenest kapnak. Mellesleg ha raszoknak, akkor semmi mast nem hajlandok enni.A szarazkajatol ketlem, hogy hasmenest lehet kapni, de elofordulhat.
Moonchild; igazad van a koplaltatasban, de abban is, hogy nem hagynanak elni, ha egy napot nem ehetnenek.:)Errol csak az jutott eszembe, hogy miutan a draga maccsunk lemergezte magat kekgyongyviraggal+ majdnem halalan volt, es szigoru dietara kellett fogni, egy alkalmas pillanatban felzabalt majdnem egy teljes doboz szardiniat es meg az olajat is kilefetyelte. Ezek utan vigan tulelte a dolgot,mialatt minket a frasz kerulgetett.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|