Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2008-12-13 22:44:07 779
merthogy nem tipikus magyar neve van. en elegge meglepödtem mikor elöször hallottam.
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-13 22:37:22 778

Bizony, Aladár volt.

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-13 22:30:49 777
azt tudtad, h Aujeszky az magyar allatrovos volt? Aladar azt hiszem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!