Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-13 22:37:22 778

Bizony, Aladár volt.

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-13 22:30:49 777
azt tudtad, h Aujeszky az magyar allatrovos volt? Aladar azt hiszem.
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-13 08:45:26 776

No, mi olyan szárítottat fogyasztunk lassan nagyelhasználói méretben.

 

Jogos, sertéshúst nem szabad nyersen adni az Aujeszky-vírus miatt - igaz, évtizedek óta nem jelent meg felénk, de az nem jelent semmit.

 

Vadat se szabad nyersen.

 

A magam részéröl nem is kapnak semmi nyers húst. 90% a konzervet eszik, 10% ha olyanom van, és fözök.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!