|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-12-13 22:37:22
|
778
|
Bizony, Aladár volt. |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2008-12-13 22:30:49
|
777
|
| azt tudtad, h Aujeszky az magyar allatrovos volt? Aladar azt hiszem. |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-12-13 08:45:26
|
776
|
No, mi olyan szárítottat fogyasztunk lassan nagyelhasználói méretben.
Jogos, sertéshúst nem szabad nyersen adni az Aujeszky-vírus miatt - igaz, évtizedek óta nem jelent meg felénk, de az nem jelent semmit.
Vadat se szabad nyersen.
A magam részéröl nem is kapnak semmi nyers húst. 90% a konzervet eszik, 10% ha olyanom van, és fözök. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|