Keresés

Részletes keresés

Ghanima Creative Commons License 2008-12-14 01:19:18 1188
Gömbi, psssszt, Gömbi!!!!!
Ha eljönnél hozzál ezekkel a világszép zoknikkal, csodás idomokkal, igéző szemeiddel, ígérem, sosem tennélek ki ilyen megalázó helyzetnek, kiváló rabszolgád lennék!!!
Bűvössárkány Creative Commons License 2008-12-13 23:06:11 1187
Szerintem egyszerűen terülj el a síneken. Saccperkábé így. Azok az izék sok kárt úgysem tehetnek benned.

A hozzászólás:
flamingán Creative Commons License 2008-12-13 18:51:06 1186
Azért a gazdid vehetne a szék háttámlájára is párnát.

Én meg már az asztalon sem tudok nyugodtan aludni. Körém építik a sínt. Alig férek el, a hátsóm lelóg és nyomja az asztal széle.

Gömbi

Előzmény:
Bűvössárkány Creative Commons License 2008-12-13 17:50:34 1185
Te szegény ártatlan jószág! Az én helyem azért egy kicsit kényelmesebb...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!