|
|
|
|
 |
Ghanima
2008-12-14 01:19:18
|
1188
|
Gömbi, psssszt, Gömbi!!!!! Ha eljönnél hozzál ezekkel a világszép zoknikkal, csodás idomokkal, igéző szemeiddel, ígérem, sosem tennélek ki ilyen megalázó helyzetnek, kiváló rabszolgád lennék!!! |
|
 |
Bűvössárkány
2008-12-13 23:06:11
|
1187
|
Szerintem egyszerűen terülj el a síneken. Saccperkábé így. Azok az izék sok kárt úgysem tehetnek benned.
 |
|
A hozzászólás:
 |
flamingán
2008-12-13 18:51:06
|
1186
|
Azért a gazdid vehetne a szék háttámlájára is párnát.
Én meg már az asztalon sem tudok nyugodtan aludni. Körém építik a sínt. Alig férek el, a hátsóm lelóg és nyomja az asztal széle.
Gömbi
  |
|
Előzmény:
 |
Bűvössárkány
2008-12-13 17:50:34
|
1185
|
Te szegény ártatlan jószág! Az én helyem azért egy kicsit kényelmesebb...
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|