Keresés

Részletes keresés

flamingán Creative Commons License 2008-12-13 18:51:06 1186
Azért a gazdid vehetne a szék háttámlájára is párnát.

Én meg már az asztalon sem tudok nyugodtan aludni. Körém építik a sínt. Alig férek el, a hátsóm lelóg és nyomja az asztal széle.

Gömbi

A hozzászólás:
Bűvössárkány Creative Commons License 2008-12-13 17:50:34 1185
Te szegény ártatlan jószág! Az én helyem azért egy kicsit kényelmesebb...

Előzmény:
flamingán Creative Commons License 2008-12-12 18:38:33 1182

Nekem muszáj a lavórban nyomorognom. Legalább venne bele a gazdim egy kényelmes párnát, hogy azon nyugtathassam a fejemet.

 

Gömbi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!