Keresés

Részletes keresés

mb3rgyulolo Creative Commons License 2008-12-13 20:39:57 31
Nép megunja, rájön, h korrektebb keretek között akar élni, vagy megdönti a kormányt, vagy felakasztja, amelyik képviselőt meglátja, attól függően, épp milyen napja van, aztán x évtől új kormányt juttat a hatalomra és hoz törvényt, miszerint x év előtt képviselőnek választott túlélő nem vállalhat közéleti szerepet, feloldja a titkosított dokumentumokat és 20 évvel a rendszerváltás után megejti az elszámoltatást, 'osztgutentag.
A hozzászólás:
Ghanima Creative Commons License 2008-12-13 15:39:36 30
... "Und das heißt"... ???
Előzmény:
mb3rgyulolo Creative Commons License 2008-12-13 13:54:30 29
Van harmadik lehetőség is ám, ezt senki ne feledje.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!