|
|
|
|
 |
mb3rgyulolo
2008-12-13 20:39:57
|
31
|
Nép megunja, rájön, h korrektebb keretek között akar élni, vagy megdönti a kormányt, vagy felakasztja, amelyik képviselőt meglátja, attól függően, épp milyen napja van, aztán x évtől új kormányt juttat a hatalomra és hoz törvényt, miszerint x év előtt képviselőnek választott túlélő nem vállalhat közéleti szerepet, feloldja a titkosított dokumentumokat és 20 évvel a rendszerváltás után megejti az elszámoltatást, 'osztgutentag.
|
|
A hozzászólás:
 |
Ghanima
2008-12-13 15:39:36
|
30
|
| ... "Und das heißt"... ??? |
|
Előzmény:
 |
mb3rgyulolo
2008-12-13 13:54:30
|
29
|
| Van harmadik lehetőség is ám, ezt senki ne feledje. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|