Keresés

Részletes keresés

Ghanima Creative Commons License 2008-12-13 15:39:36 30
... "Und das heißt"... ???
A hozzászólás:
mb3rgyulolo Creative Commons License 2008-12-13 13:54:30 29
Van harmadik lehetőség is ám, ezt senki ne feledje.
Előzmény:
alienfromspace Creative Commons License 2008-12-13 12:25:35 27

Nem lenne elég, az új politikai elit rögtön teljes erővel újraszervezné az oligarchikus hálót, csak a saját embereivel. Lényegében bármelyik párt ezt tenné. Szerintem két megoldás lehet, Mo-ot teljes gyámság alá helyezeni és a a magyarokat kirekeszteni a döntéshozásból vagy a másik az amit a topicnyitó ír, nyiltan felvállalni a terhes örökséget, kilépni az EU-ból és a poszt-ottomán/poszt-szovjet rokonság, mint természetes szövetséges felé orientálódni.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!