|
|
|
|
 |
Ghanima
2008-12-13 15:39:36
|
30
|
| ... "Und das heißt"... ??? |
|
A hozzászólás:
 |
mb3rgyulolo
2008-12-13 13:54:30
|
29
|
| Van harmadik lehetőség is ám, ezt senki ne feledje. |
|
Előzmény:
 |
alienfromspace
2008-12-13 12:25:35
|
27
|
Nem lenne elég, az új politikai elit rögtön teljes erővel újraszervezné az oligarchikus hálót, csak a saját embereivel. Lényegében bármelyik párt ezt tenné. Szerintem két megoldás lehet, Mo-ot teljes gyámság alá helyezeni és a a magyarokat kirekeszteni a döntéshozásból vagy a másik az amit a topicnyitó ír, nyiltan felvállalni a terhes örökséget, kilépni az EU-ból és a poszt-ottomán/poszt-szovjet rokonság, mint természetes szövetséges felé orientálódni.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|