Keresés

Részletes keresés

mb3rgyulolo Creative Commons License 2008-12-13 13:54:30 29
Van harmadik lehetőség is ám, ezt senki ne feledje.
A hozzászólás:
alienfromspace Creative Commons License 2008-12-13 12:25:35 27

Nem lenne elég, az új politikai elit rögtön teljes erővel újraszervezné az oligarchikus hálót, csak a saját embereivel. Lényegében bármelyik párt ezt tenné. Szerintem két megoldás lehet, Mo-ot teljes gyámság alá helyezeni és a a magyarokat kirekeszteni a döntéshozásból vagy a másik az amit a topicnyitó ír, nyiltan felvállalni a terhes örökséget, kilépni az EU-ból és a poszt-ottomán/poszt-szovjet rokonság, mint természetes szövetséges felé orientálódni.

 

Előzmény:
zividivi Creative Commons License 2008-12-13 09:34:07 24
//"...Én már javasoltam hogy a magyaroknak egy balkáni, poszt-ottomán unióba kellene belépnie .."//

Elég lenne a mostani politikai vezetesnek elkotródi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!