|
|
|
|
 |
Ghanima
2008-12-13 13:30:58
|
28
|
És ezt így most hogy?
Móricz Zsigmond:1879-1942... Mit értesz azon, hogy az ő korában _vagy_ horthy alatt?? :-ooo |
|
A hozzászólás:
 |
zividivi
2008-12-13 10:34:19
|
26
|
//"..Már a háború előtt is urambátyám világ volt, .."//
Mennyivel a háború előtt?
Móricz korában, vagy Horthy alatt????
|
|
Előzmény:
 |
lamed
2008-12-13 10:05:00
|
25
|
"Elég lenne a mostani politikai vezetesnek elkotródi. "
Az égvilágon semmi sem változna a mutyi terén. Már a háború előtt is urambátyám világ volt, ezt a "nemes" hagyományt sikerült azóta is töretlenül továbbvinni, csak a személyek, a megszólítások és a jelképek változtak. Jó példa: a rendszerváltáskor az akkori ellenzék milyen nagy hangon követelte a Kútvölgyi kórház elit jellegének megszüntetését, hogy ne csak a kommunista párt és állami vezetők számára tartsák fenn. Egészen addig, amíg ők nem kerültek pozícióba, azóta is a párt és állami vezetők elit kórháza maradt változatlanul. Függetlenül attól, hogy éppen melyik bűnöző és bandája van hatalmon. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|