Keresés

Részletes keresés

pROF Creative Commons License 2008-12-13 09:51:01 912
Nálunk annyira nem vészes a dolog, egy hosszú rugdalódzóban takaró alatt alszik a kissrác gond nélkül. Egy kis náthája volt csak amióta itt lakunk. De az pont az után, hogy megkapta a legutóbbi oltást, aminek a mellékhatása szokott ez lenni. Úgyhogy valószínűleg inkább amiatt volt. Kezelés nélkül gyógyult is. Szóval nálunk ez nem tűnik még akkora problémának.
A hozzászólás:
lathander Creative Commons License 2008-12-13 08:30:48 911
:)))))))))))))) - bocs

prof: nálatok a fűtéssel a kicsi mellett mi újság? pótoltok vmivel éjjel?

A.
Előzmény:
pROF Creative Commons License 2008-12-12 21:21:29 910
Ma este összefutottam bandi701-gyel a postaládáknál, éppen feltörte a sajátját. :) S ha már úgy belejött, végül a miénket is. Itt is köszönöm. Volt már benne rengeteg dolog, pedig kívülről egyáltalán nem látszott.
A műveletnek alig látszik mellékhatása a ládán, bár a mieink épp a legalsó sorban voltak, ezért valószínűleg könnyebben is adták meg magukat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!