Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-13 08:45:26 776

No, mi olyan szárítottat fogyasztunk lassan nagyelhasználói méretben.

 

Jogos, sertéshúst nem szabad nyersen adni az Aujeszky-vírus miatt - igaz, évtizedek óta nem jelent meg felénk, de az nem jelent semmit.

 

Vadat se szabad nyersen.

 

A magam részéröl nem is kapnak semmi nyers húst. 90% a konzervet eszik, 10% ha olyanom van, és fözök.

A hozzászólás:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-13 08:06:54 775
de ugye megfözöd! disznohust NEM ehet nyersen!


lehet kapni direkt kutyanak szaritott-füstölt v mi, de jo barna malacfület. azt lehet nyersen adni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!