|
|
|
|
 |
Törölt nick
2008-12-13 05:25:37
|
20
|
| "el lehet" de mi azé maradunk egy kicsit ingyexelni ugyi. :D |
|
A hozzászólás:
 |
geszthi
2008-12-13 04:02:15
|
18
|
Elhangzott a felhívás: "El lehet innen menni". Erre mit csinál az okos magyar? Motyózik. Veszi a motyóját oszt elmegy külföldre.
Ki is mondta ezt Gyurcsany elott joval? Kiknek is volt ez az EUs celja?! Kik is mondta tobbszor tobb teruleten is hogy az a jo ha kulfoldre megy a magyar?
|
|
Előzmény:
 |
subadubadu
2008-12-13 02:09:11
|
15
|
"Szerintem a matyizás is. Oszt fogy a magyar."
A motyózás miatt is. Elhangzott a felhívás: "El lehet innen menni". Erre mit csinál az okos magyar? Motyózik. Veszi a motyóját oszt elmegy külföldre. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|