Keresés

Részletes keresés

geszthi Creative Commons License 2008-12-13 04:05:44 19
Ki alatt is kezdodott meg az egeszsegugyi szakma tomeges kivandorlasa?!

Hol volt akkor meg Gyurcsany?!

A hozzászólás:
sörösalkoholista Creative Commons License 2008-12-13 02:37:00 17
Külföldre megy az orvos, a mérnök, az ápoló, meg még 1-2 szakma képviselője,
mert meHET és számíthat megbecsülésre.

A nagy többség kimehet szopni, a nők szó szerint, a férfiak meg mosogatóként.
No de szopni kishazánkan is lehet, minek ezért elmenni.

Van egy csomó becsületes nyugdíjas, őket az ittmaradók tartják, persze ez így természetes.

És van még egy réteg. Sokkal tarkább a kép mintsem a romák kizárólagosan.
Nem. Ide tartozik a közbeszerző, aki 10 forintból 9-et ellop, a 35 évesen nyugdíjazott tisztek, stb.
Előzmény:
tbando Creative Commons License 2008-12-13 02:23:09 16
Erre mit csinál az okos magyar? Motyózik. Veszi a motyóját oszt elmegy külföldre.

A sok hüje meg itthon marad. Észrevettem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!