Keresés

Részletes keresés

geszthi Creative Commons License 2008-12-13 04:02:15 18
Elhangzott a felhívás: "El lehet innen menni". Erre mit csinál az okos magyar? Motyózik. Veszi a motyóját oszt elmegy külföldre.

Ki is mondta ezt Gyurcsany elott joval? Kiknek is volt ez az EUs celja?! Kik is mondta tobbszor tobb teruleten is hogy az a jo ha kulfoldre megy a magyar?

tbando Creative Commons License 2008-12-13 02:23:09 16
Erre mit csinál az okos magyar? Motyózik. Veszi a motyóját oszt elmegy külföldre.

A sok hüje meg itthon marad. Észrevettem.
A hozzászólás:
subadubadu Creative Commons License 2008-12-13 02:09:11 15

"Szerintem a matyizás is. Oszt fogy a magyar."

 

A motyózás miatt is. Elhangzott a felhívás: "El lehet innen menni". Erre mit csinál az okos magyar? Motyózik. Veszi a motyóját oszt elmegy külföldre.

Előzmény:
tbando Creative Commons License 2008-12-13 02:01:54 14
Szerintem a matyizás is. Oszt fogy a magyar.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!