Keresés

Részletes keresés

subadubadu Creative Commons License 2008-12-13 02:09:11 15

"Szerintem a matyizás is. Oszt fogy a magyar."

 

A motyózás miatt is. Elhangzott a felhívás: "El lehet innen menni". Erre mit csinál az okos magyar? Motyózik. Veszi a motyóját oszt elmegy külföldre.

A hozzászólás:
tbando Creative Commons License 2008-12-13 02:01:54 14
Szerintem a matyizás is. Oszt fogy a magyar.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!