Keresés

Részletes keresés

Bűvössárkány Creative Commons License 2008-12-13 17:50:34 1185
Te szegény ártatlan jószág! Az én helyem azért egy kicsit kényelmesebb...

A hozzászólás:
flamingán Creative Commons License 2008-12-12 18:38:33 1182

Nekem muszáj a lavórban nyomorognom. Legalább venne bele a gazdim egy kényelmes párnát, hogy azon nyugtathassam a fejemet.

 

Gömbi

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!