|
|
|
|
 |
Bűvössárkány
2008-12-13 17:47:06
|
1184
|
Hát, igenis, majdnem. Habár a gazdi szerint kutya vagyok, mert ha itthon van, egész nap a nyomában loholok. Szeretek nézni mindent, amit csinál. Még a vizesblokkokba is bekísérem. Itt pedig a széket melegítem elő, ahol ő szokott ülni... az ember (na jó, cica) ilyen, mikor áldozatkész kutyaként szolgál.
 |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Bűvössárkány
2008-12-12 16:31:00
|
1180
|
Az ember már dől össze a fáradtságtól... már a szemem is alig bírom nyitva tartani, feszt csak ez a munka...
 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|