Keresés

Részletes keresés

Bűvössárkány Creative Commons License 2008-12-13 17:47:06 1184
Hát, igenis, majdnem. Habár a gazdi szerint kutya vagyok, mert ha itthon van, egész nap a nyomában loholok. Szeretek nézni mindent, amit csinál. Még a vizesblokkokba is bekísérem. Itt pedig a széket melegítem elő, ahol ő szokott ülni... az ember (na jó, cica) ilyen, mikor áldozatkész kutyaként szolgál.

A hozzászólás:
Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) Creative Commons License 2008-12-12 16:37:11 1181
Nono, álljunk csak meg egy pillanatra: "az ember"???
Előzmény:
Bűvössárkány Creative Commons License 2008-12-12 16:31:00 1180
Az ember már dől össze a fáradtságtól... már a szemem is alig bírom nyitva tartani, feszt csak ez a munka...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!