Keresés

Részletes keresés

Töpörtyű (barátaimnak csak Töpi) Creative Commons License 2008-12-12 16:37:11 1181
Nono, álljunk csak meg egy pillanatra: "az ember"???
A hozzászólás:
Bűvössárkány Creative Commons License 2008-12-12 16:31:00 1180
Az ember már dől össze a fáradtságtól... már a szemem is alig bírom nyitva tartani, feszt csak ez a munka...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!