|
|
|
|
 |
HelLopez
2008-12-12 17:19:15
|
770
|
Marketing... Továbbra is azt mondom, van belöle 1-2 (szó szerint) jó is.
De többnyire... Hm. Többet árt hosszú távon... |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2008-12-12 14:35:47
|
764
|
engem nem kell meggyözni, h ne szarazat ... nem tudom miert hiszik el emberek, h az a büdös, barna müanyag bogyo jo egy kutyanak. ( en is elhittem. tudom) |
|
Előzmény:
 |
HelLopez
2008-12-12 14:24:27
|
762
|
Attól függ, melyiknek...
De igaz, a leves becsapás. Amit ki akartam hozni belöle, nem tudsz annyi vizet rátenni, hogyha a kutya megeszi, a kellö folyadékszükséglet kielégítése megtörténjen.
A kutyának is (középméret) 1,5-2 l víz ivása kellene naponta... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|