Keresés

Részletes keresés

nettomazsola Creative Commons License 2008-12-12 14:35:47 764
engem nem kell meggyözni, h ne szarazat ...
nem tudom miert hiszik el emberek, h az a büdös, barna müanyag bogyo jo egy kutyanak. ( en is elhittem. tudom)
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-12 14:24:27 762

Attól függ, melyiknek...

 

De igaz, a leves becsapás. Amit ki akartam hozni belöle, nem tudsz annyi vizet rátenni, hogyha a kutya megeszi, a kellö folyadékszükséglet kielégítése megtörténjen.

 

A kutyának is (középméret) 1,5-2 l víz ivása kellene naponta...

Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-12 14:14:28 761
ha csak ez lenne a gond akkor a szarazat be lehet aztatni, akarmennyi let raönteni. sokan ugy "csapjak be" a kutyat, h igazi levest öntenek ra es ugy szivesebben megeszi.

a konzerv az nagyreszt viz! azt is fizeted es cipeled. nezd meg hany % a konzerv viztartalma?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!