|
|
|
|
 |
nettomazsola
2008-12-12 14:35:47
|
764
|
engem nem kell meggyözni, h ne szarazat ... nem tudom miert hiszik el emberek, h az a büdös, barna müanyag bogyo jo egy kutyanak. ( en is elhittem. tudom) |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-12-12 14:24:27
|
762
|
Attól függ, melyiknek...
De igaz, a leves becsapás. Amit ki akartam hozni belöle, nem tudsz annyi vizet rátenni, hogyha a kutya megeszi, a kellö folyadékszükséglet kielégítése megtörténjen.
A kutyának is (középméret) 1,5-2 l víz ivása kellene naponta... |
|
Előzmény:
 |
nettomazsola
2008-12-12 14:14:28
|
761
|
ha csak ez lenne a gond akkor a szarazat be lehet aztatni, akarmennyi let raönteni. sokan ugy "csapjak be" a kutyat, h igazi levest öntenek ra es ugy szivesebben megeszi.
a konzerv az nagyreszt viz! azt is fizeted es cipeled. nezd meg hany % a konzerv viztartalma? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|