Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
miik Creative Commons License 2008-12-12 14:05:32 257
Objektívsapka: mert fotóztunk.

Napellenző: mert a feleségem utálja az ormótlan napellenzőt.

Egyébként ha a napellenző törik szét, az is ugyanannyiba kerül.
Előzmény:
apca Creative Commons License 2008-12-12 11:23:36 255
Mai patakátugrás eredménye.

Objektívsapka, napellenző miért nem volt rajta?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!