Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-12 11:27:30 753

Ò, ezt meg fogom nézni. Pont a 100% hús miatt - mert azt nagyon kevesen tehetik ki a termékre, és nem ismerek olyat, aki a Fressben forgalmaz ilyet.

 

No, igen, a "miénknek" is olyan az illata, hogyha pirítósra kenném, bárki megenné húskrémként.

 

A 100% hús egyébként azért nem áll meg, illetve leegyszerüsített, mert ha 100% színhús lenne benne, nagyon gyatra lenne a tápértéke. Az "okos" konzerv/fött kaja a színhús mellett belsöséget is használ, de ez nem újdonság, szerintem egy tájékozottabb kutyatartónak. Csak a 100% hús miatt írom, hogy ez nem arra vonatkozik, hogy csak és kizárólag hús van benne, hanem, hogy a belsöségek mellett a többi az mind emberi fogyasztásra is alkalmas hús, és nem húsliszt, csontliszt, halliszt, stb...


A legjobb egyes reklámozott termékeken a "marhafalatkákkal" meg hasonló megjegyzés. Ugyebár, a marha nem egyenlö a marhahússal... Ha meg csak falatkák, bele se gondoljunk, miböl van az.

A hozzászólás:
kriseva Creative Commons License 2008-12-12 11:14:09 752
Nem,bevallom nem emlékszem a nevére,nem mostanában vettem,de valami Bio izé volt.Egy 80 dkg.-os doboz,ha jól emlékszem,900 valamennyi ft.-ba került.Isteni illata volt,tiszta hússzag.
Előzmény:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-11 23:33:07 746
Ugye, nem a Real Nature vagy a Rinti?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!