Ò, ezt meg fogom nézni. Pont a 100% hús miatt - mert azt nagyon kevesen tehetik ki a termékre, és nem ismerek olyat, aki a Fressben forgalmaz ilyet.
No, igen, a "miénknek" is olyan az illata, hogyha pirítósra kenném, bárki megenné húskrémként.
A 100% hús egyébként azért nem áll meg, illetve leegyszerüsített, mert ha 100% színhús lenne benne, nagyon gyatra lenne a tápértéke. Az "okos" konzerv/fött kaja a színhús mellett belsöséget is használ, de ez nem újdonság, szerintem egy tájékozottabb kutyatartónak. Csak a 100% hús miatt írom, hogy ez nem arra vonatkozik, hogy csak és kizárólag hús van benne, hanem, hogy a belsöségek mellett a többi az mind emberi fogyasztásra is alkalmas hús, és nem húsliszt, csontliszt, halliszt, stb...
A legjobb egyes reklámozott termékeken a "marhafalatkákkal" meg hasonló megjegyzés. Ugyebár, a marha nem egyenlö a marhahússal... Ha meg csak falatkák, bele se gondoljunk, miböl van az.
|