Keresés

Részletes keresés

kriseva Creative Commons License 2008-12-12 11:14:09 752
Nem,bevallom nem emlékszem a nevére,nem mostanában vettem,de valami Bio izé volt.Egy 80 dkg.-os doboz,ha jól emlékszem,900 valamennyi ft.-ba került.Isteni illata volt,tiszta hússzag.
A hozzászólás:
HelLopez Creative Commons License 2008-12-11 23:33:07 746
Ugye, nem a Real Nature vagy a Rinti?
Előzmény:
kriseva Creative Commons License 2008-12-11 20:40:31 739
A Fressiben lehet kapni 100%-os hústartalmú konzerveket,az überjó!Igaz,bolondul drága,viszont tiszta,tömör hús.Én akkor vettem,mikor a kutyámat műtötték,meg néha veszek,mikor nagyon kedveskedni akarok nekik,és épp arra járok:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!