|
|
|
|
 |
kriseva
2008-12-12 11:14:09
|
752
|
| Nem,bevallom nem emlékszem a nevére,nem mostanában vettem,de valami Bio izé volt.Egy 80 dkg.-os doboz,ha jól emlékszem,900 valamennyi ft.-ba került.Isteni illata volt,tiszta hússzag. |
|
A hozzászólás:
 |
HelLopez
2008-12-11 23:33:07
|
746
|
| Ugye, nem a Real Nature vagy a Rinti? |
|
Előzmény:
 |
kriseva
2008-12-11 20:40:31
|
739
|
| A Fressiben lehet kapni 100%-os hústartalmú konzerveket,az überjó!Igaz,bolondul drága,viszont tiszta,tömör hús.Én akkor vettem,mikor a kutyámat műtötték,meg néha veszek,mikor nagyon kedveskedni akarok nekik,és épp arra járok:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|