Keresés

Részletes keresés

HelLopez Creative Commons License 2008-12-11 23:33:07 746
Ugye, nem a Real Nature vagy a Rinti?
A hozzászólás:
kriseva Creative Commons License 2008-12-11 20:40:31 739
A Fressiben lehet kapni 100%-os hústartalmú konzerveket,az überjó!Igaz,bolondul drága,viszont tiszta,tömör hús.Én akkor vettem,mikor a kutyámat műtötték,meg néha veszek,mikor nagyon kedveskedni akarok nekik,és épp arra járok:)))
Előzmény:
nettomazsola Creative Commons License 2008-12-11 20:10:52 736
a konzerv a legertelmetlenebb, mert joresze viz. az olyan, mint egy marak szaraz tap sok vizzel, es kifizeted, hazacipeled a vizet is.

ha fözöl akkor a farhat jo, a marhahus is jo ... csirkenyak pl nagyon jo! belsöseg, "zöld pacal", es tesztaval, rizzsel, de a legjobb a GRETI MIX.
tejet ne, turo, joghurt az jo.

ha tapot adsz abban nem tudok tanacsot adni, mert nem figyelem melyik a jo, melyik a nem jo. talan nemet juhaszos forumon? tenyesztö?
ha tapot adsz akkor semmikepp semmilyen plusz vitamint NE!
probald meg vegyesen.
ha egeszseges, szepen fejlödik, nem santikal akkor jol csinalod.
merd folyamatosan. ha tul gyorsan nö, akkor " rosszabb" kajat kell adni neki.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!