|
|
|
|
 |
coriella
2008-12-11 19:26:36
|
734
|
Köszi! Gyerek még nincs, de az még nehezebb lehet... :-)
Nem csak tápot eszik, főzünk is neki mellé, de csak hétvégén. Nagyon jó étvágya van, bárminek örül, és bármit pár percen belül felfal. Azért láthatóan jobban izgalomba jön attól, ha neki főtt ételt kap (jobban csóvál és befeszülnek az izmai is :-)).
A doki viszont a kölyöktápot javasolta fő tápláléknak, mondván abban minden benne van, amire egy kutyababának szüksége van. Acana Puppy Large Bread-et választottuk, részben annak a hatására, amit fórumokon retrieverekről olvastam. |
|
A hozzászólás:
 |
nettomazsola
2008-12-11 18:59:04
|
732
|
ja. ez olyan mint a gyerekneveles - etetes. mindenki mond vmi okosat ...
en sem tudnam, h mit csinaljak, ha nem faztam volna ra 2x a tapra. es ez nem jelenti azt, h nincsenek olyan kutyak akik eletük vegeig egeszsegesek es boldogok ezeken a mübogyokon elve!
a lenyeg, h figyeld a kutyat! ha egeszseges, jol fejlödik, nem sovany, nem köver akkor jol csinalod. ha elkezd santikalni akkor azonnal hagyd abba a tapot! |
|
Előzmény:
 |
coriella
2008-12-11 18:38:08
|
731
|
| Olvastam ezt a topikot, és sok mást is, magyarul. Van aki szerint egy éves koráig főtt kaját semmiképp, épp a napokban ment a vita egy másik fórumos topikon. Szerinted másfél éves koráig tápot semmiképp, van aki szerint legjobb a nyershús, megint más nyersen semmiképpen nem ajánlja a húst, stb. Nem lehet eligazodni. :-( |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|